Kontakt

Kamieniarstwo Filipów Szymańscy

Potrzebują Państwo profesjonalnej i rzetelnej pomocy kamieniarza, który szybko zrealizuje zlecenie na wykonanie pomnika z marmuru lub granitu i innych nietypowych zleceń oraz projektów indywidualnych ? Jeśli tak, zapraszamy do współpracy z firmą Kamieniarstwo Filipów Szymańscy z Filipów.

Gdy już państwo będziecie mieli pogląd czego potrzebujecie zapraszamy do kontaktu z nami. Możemy na Państwa potrzeby odpowiedzieć mailowo lub telefonicznie, a najlepiej jest umówić się na spotkanie na jednej z naszych ekspozycji nagrobków w Filipowie.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą :

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące świadczonych przez nas usług, prosimy o kontakt telefoniczny lub o przesyłanie ich poprzez zamieszczony poniżej formularz kontaktowy.

Wyślij wiadomość za pomocą formularza kontaktowego umieszczonego  poniżej.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, poprzez adres e-mail lub wypełniając poniższy formularz. Odpowiemy w możliwie krótkim czasie.

Formularz Kontaktowy

NUMERY KONTAKTOWE:

Tel. stacjonarny : 87

Tel. komórkowy : 510

Tel. komórkowy : 698

Adres i E-MAIL:

Kamieniarstwo Filipów Szymańscy

ul. Pl.St. Batorego 13b | 16-424 Filipówi

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dojazd do firmy

Kliknij w link  w opisie aby otworzyć mapkę dojazdu w nowym oknie, lub przejdź do działu kontakt.

Mapka dojazdu

Mapka dojazdu do firmy

Nasza lokalizacja