O firmie

Kilka słów o tym kim jesteśmy

Kamieniarstwo Filipów Szymański

Kamieniarstwo Filipów Szymański. Witamy na stronie internetowej Zakładu kamieniarskiego – Szymański. Jesteśmy firmą rodzinną o ponad 30 letnim doświadczeniu, dzięki czemu usługi świadczone przez naszą firmę cechują się bardzo wysoką jakością wykonania. Nasza Firma zajmuje się obróbką kamienia od pokoleń. Wydobywamy wysublimowane piękno z bogactw naturalnych jakimi są granity, marmury czy trawertyny. Eksponujemy to co w kamieniu najbardziej cenne,niepowtarzalność jego struktury, przepych barw i nieograniczone możliwości wykorzystania zarówno w aranżacji wnętrz, jak również w rzeźbie czy konstrukcjach nagrobnych.

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i montażu nietuzinkowych nagrobków z elementami rzeźby, które upamiętniają miejsce spoczynku Państwa najbliższych.Przy ich tworzeniu zawsze mamy na uwadze indywidualizm formy i najwyższą jakość wykonania.

Firma jest również producentem wielu elementów budowlanych takich jak: schody, parapety, blaty kuchenne, posadzki ścienne i podłogowe, blaty łazienkowe, stoły i ławy ogrodowe, lady barowe i sklepowe oraz okładziny kominkowe i wiele innych w zależności od potrzeb klienta. Zastosowanie wysokiej jakości kamienia, o odpowiednio dobranej kolorystyce i trwałości, gwarantuje naszym Klientom wieloletnie zadowolenie i radość codziennego obcowania z naturalnym pięknem skały wydobytej z wnętrza ziemi i adaptowanej do ich indywidualnych potrzeb.

Naszym głównym atutem jest wysoko wyspecjalizowana kadra pracowniczą oraz najnowsze maszyny, dzięki którym jesteśmy w stanie wykonać każde, nawet najbardziej nietypowe zlecenie. Decydując się na współpracę z naszym zakładem możecie Państwo liczyć na fachową obsługę, doradztwo oraz terminowe wykonanie powierzonego zlecenia.

 

Oferujemy Państwu:

 • Kominki
 • schody
 • Posadzki
 • Blaty kuchenne i łazienkowe
 • Posadzki ścienne i podłogowe
 • Łazienki
 • Nagrobki i grobowce
 • Elewacje
 • Parapety
 • Rzeźby oraz elementy precyzyjne

 

Prowadzimy także doradztwo w zakresie wszelkich przedsięwzięć kamieniarskich. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości przy dokonaniu ostatecznego wyboru rodzaju kamienia – zapraszamy do naszej firmy. Udzielimy pełnej oraz wyczerpującej informacji na każdy interesujący Państwa temat z dziedziny rzemiosła kamieniarskiego.

Jako firma z wieloletnimi tradycjami na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie naszych Klientów. Gwarantujemy najwyższy poziom usługi i jej kompleksowość. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji służąc radą i pomocą na każdym etapie. To, co tworzy dobre imię firmy to produkt najwyższej jakości i zadowolony klient.

Tworzymy z pasją, dbałością o szczegóły oraz przy wykozystaniu nowoczesnych technologii  i wsparciu doświadczonych fachowców.

Tworzymy dla Państwa...

KAMIENIARSTWO FILIPÓW SZYMAŃSCY. | ul. Pl.St. Batorego 13b | 16-424 Filipów

Nagrobki pojedyncze

Piękne nagrobki pojedyncze wykonane w najwyższej jakości.

Tablice

Tablice napisowe wyprodukowane są ze sprawdzonych jakościowo materiałów.

Prezentujemy wybrane wzory tablic nagrobnych oraz realizujemy indywidualne projekty. Napisy na tablicach: grawerowane (piaskowane) naturalne, srebrne lub złote, napisy kute lub z liter mosiężnych, portrety.ego i wiele innych.

Projekty indywidualne

Wykonujemy także specjalne i nietypowe projekty.

Dzięki zaawansowanemu parkowi maszynowemu oraz fachowej wiedzy naszych pracowników jesteśmy w stanie doradzić oraz wykonać dla Państwa usługi niestandardowe. Do takich projektów należą: lampy, okładziny drzwi, elewacje, okapy, numery domów, doniczki i wazony oraz wiele innych.


Wszystkich zainteresowanych współpracą z naszą firmą zapraszamy do formularza kontaktowego.

 • Chętnie udzielimy odpowiedzi na każde pytanie.
 • Skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24 godzin.
 • Jeżeli sa Państwo zainteresowani jakimkolwiek rodzajem współpracy z nasza firmą to serdecznie zapraszamy do kontaktu.

NUMERY KONTAKTOWE:

Tel. stacjonarny :

Tel. komórkowy :

Tel. komórkowy :

Adres i E-MAIL:

KAMIENIARSTWO FILIPÓW SZYMAŃSCY.

ul. Pl.St. Batorego 13b | 16-424 Filipów

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dojazd do firmy

Kliknij w link  w opisie aby otworzyć mapkę lub przejdź do działu kontakt.

Mapka dojazdu